-50%


Хороший бездротовий тример VGR V-106, Машинка для стрижки посіченого волосся, Тример для скронь HB-88
1 552 ₴
776 ₴
- Готово до відправки
- Код: hrz9l696m9
+380 (98) 986-41-65
щоденно з 10:00 до 22:00 У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📦 Хороший бездротовий тример VGR V-106, Машинка для стрижки посіченого волосся, Тример для скронь HB-88
🛠️ VGR V-106 – це професійний комплект для догляду за тілом, який пропонує функціональність 6 в 1 та вражає точністю свого леза, виготовленого з високоякісної нержавіючої сталі. Корпус має світлодіодний дисплей, що відображає рівень заряду у відсотках.
🛠️ Важливими компонентами цього набору “VGR V-106” є:
- ➕ Бритва: Використовується для швидкого гоління бороди.
- ➕ Тример для носа та вух: Допомагає видалити небажане волосся в носі та вухах без болю та незручностей.
- ➕ Машинка для стрижки волосся: Використовується для підстригання як волосся на голові, так і довгої бороди.
- ➕ Прецизійний триммер: Використовується для точних і спеціальних підстригань, що завершують догляд за вашим виглядом.
- ➕ Тример для тіла: Допомагає підстригти небажане волосся на тілі.
- ➕ Цей комплект також включає USB-кабель для заряджання пристрою та масло для змащування лез, що підтримує їх якість та тривалий термін служби. Важливо відмітити. що в наборі є зручна пластикова підставка для всіх аксесуарів.
- ➕ Дизайнерський тример: Призначений для створення креативних обробок та створення різноманітних візерунків та канавок.
🛠️ Основні характеристики VGR V-106:
- ➕ 9 насадок різної довжини (на одному з фото показано)
- ➕ Бренд: VGR
- ➕ Цифровий індикатор рівня заряду
- ➕ Матеріал/покриття лез: Нержавіюча сталь
- ➕ Тип: Машинка, Тример, Бритва
- ➕ Ємність акумулятора: 1200 мАч
- ➕ Колір: Бронза
- ➕ Час заряджання: 1,5 години
- ➕ Область застосування: Голова, обличчя, борода, брови, вуса, окантовка, візерунки,
- ➕ Модель: V-106
- ➕ Самозаточувані ножі: Так
- ➕ Живлення: Від акумулятора
- ➕ Час роботи від акумулятора: 180 хвилин


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 14 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся електрична VGR V-106, Набір для видалення волосся із зарядним пристроєм HB-88 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 776 ₴









