-50%


Стійка для відеокамери, Штатив тринога, Штатив для телефона Студійна стійка FD-22
562 ₴
281 ₴
- Готово до відправки
- Код: yp74l48py9
+380 (98) 986-41-65
щоденно з 10:00 до 22:00 У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📦 Стійка для відеокамери, Штатив тринога, Штатив для телефона Студійна стійка FD-22
✨ Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
✨ В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
✨ Характеристики DK-3888:
- 🔘 Кріпильний гвинт: 1/4″
- 🔘 Матеріал: алюміній
- 🔘 Кількість секцій: 4 шт.
- 🔘 Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- 🔘 Тип: Штатив-трипод
- 🔘 Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- 🔘 Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
✨ Особливості та функції:
- 🔘 Може працювати через Bluetooth.
- 🔘 Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- 🔘 Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- 🔘 Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
- 🔘 Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
✨ Габарити та вага
- 🔘 Вага: 420 гр.
- 🔘 Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
- 🔘 Робоча висота: 34,5 – 102 см.
- 🔘 Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
✨ Комплектація
- 🔘 Штатив
- 🔘 Пульт ДК
- 🔘 Скоба
- 🔘 Упаковка
- 🔘 Кріплення для смартфонів




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Студійна стійка штатив настільна, Штатив для телефона та фотоапарата Тринога монопод FD-22 |
- Ціна: 281 ₴









