
Акумуляторна пила для обрізки гілок, Ланцюгова пила для легкої роботи Акб ланцюгова WO-75
996 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4l3x61x1
+380 (98) 986-41-65
щоденно з 10:00 до 22:00 повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔧 Акумуляторна пила для обрізки гілок, Ланцюгова пила для легкої роботи Акб ланцюгова WO-75
💎 Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAFFTEC Model:8″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
💎 Особливості:
- ☑️ Мала вага та невеликі розміри
- ☑️ Захистний кожух
- ☑️ Низький рівень шуму
- ☑️ Міцний корпус
💎 Характеристика:
- ☑️ Довжина шини: 150 мм.
- ☑️ Напруга АКБ: 24 В
- ☑️ Ємність АКБ: 2000 мАч
- ☑️ Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
💎 Комплектація:
- ☑️ Акумуляторна міні пила
- ☑️ Зарядний пристрій
- ☑️ Ключ для монтажу шини та ланцюга
- ☑️ Дві батареї
- ☑️ Посібник користувача
- ☑️ Пластиковий кейс
💎 Характеристики
💎 Характеристики електродвигуна, акумулятора
- ☑️ Час заряду акумулятора: 60 хв
- ☑️ Тип акумулятора: Li-Ion
- ☑️ Ємність акумулятора: 2 Ач
- ☑️ Напруга акумулятор: 24 В
💎 Основні
- ☑️ Вага: 2,8 кг
- ☑️ Живлення: Акумулятор
- ☑️ Довжина шини: 150 мм
- ☑️ Крок ланцюга: 1/4″
- ☑️ Швидкість обертання ланцюга: 5,8 м/сек
- ☑️ Розташування двигуна: Поздовжнє
- ☑️ Країна виробник: Польща
- ☑️ Виробник: KRAFFTEC Model:6″
💎 Додаткові функції
- ☑️ Блокування кнопки включення: Так
- ☑️ Додатковий акумулятор: Так
💎 Акумуляторна ланцюгова міні пила KRAFFTEC Model:6

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Товар | Ланцюгова пила садова для обрізання дерев KRAFFTEC, Якісна Електрична ланцюгова пила WO-75 |
- Ціна: 996 ₴
