-50%


Потужний циклонний пилосос з hepa фільтром Rainberg, Пилосос для квартири без мішка JV-47
4 592 ₴
2 296 ₴
- В наявності
- Код: 6f283e3
+380 (98) 986-41-65
щоденно з 10:00 до 22:00 У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Потужний циклонний пилосос з hepa фільтром Rainberg, Пилосос для квартири без мішка JV-47
✨ Контейнерний пилосос Rainberg Німеччина циклонного типу.
Пилозбірник великого об’єму достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття та за необхідності вимити його.
✨ Завдяки потужності двигуна 3700W прибирання буде набагато швидше та ефективніше.
✨ Дана модель пилососа без мішка має фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
🔸 Комплектація- ☑️ Телескопічна трубка та шланг
- ☑️ Інструкція;
- ☑️ Упаковка
- ☑️ Висувна трубка;
- ☑️ Гнучкий шланг;
- ☑️ Пилосос контейнерний;
- ☑️ Насадка щілинна;
- ☑️ Насадка-щітка для підлоги та килима;
- ☑️ Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- ☑️ Живлення від мережі 220V – 50 Гц;
- ☑️ Потужність 3700 Вт;
- ☑️ Нера-фільтр;
- ☑️ Щілева насадка;
- ☑️ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці;
- ☑️ Пластикова щітка для підлоги;
- ☑️ Автоматична намотування шнура;
- ☑️ Індикатор наповнення пилозбірника;
- ☑️ Пилосос із колбою об’ємом 4 л;
- ☑️ Блискучий корпус та ергономічний дизайн;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Вакуумний пилосос із контейнером для сміття Rainberg RB-652 3700 Вт, Пилосос для дому потужний JV-47 |
- Ціна: 2 296 ₴









