
Професійна машинка для стрижки волосся голови MAGIO MG-587, Машинка для стрижки з насадками бездротова LD-48
2 486 ₴
1 243 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31mj1kr9m4
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🚀 Професійна машинка для стрижки волосся голови MAGIO MG-587, Машинка для стрижки з насадками бездротова LD-48
📌 Машинка для стрижки волосся MG-587 дозволяє не тільки економити час, уникаючи черг та візитів до перукаря, але й у будь-який момент коригувати зачіску. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих, хто хоче виглядати бездоганно. Він має стильний дизайн та зручний у використанні. Потужний, але тихий двигун працює ефективно і без вібрацій. Леза з титановим покриттям дозволяють машинці чудово справлятися із завданням.
📌 Ергономічна ручка верстата добре лягає в руку, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, тому кожна стрижка буде безпечною та приємною. Леза можна чистити після використання за допомогою щіточки, що додається. У комплекті до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм відповідно. Легка та компактна, ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить як для дорослих, так і для дітей. У набір також входить щіточка для чищення та олія.
- ☑️ Корпус: Металевий
- ☑️ Обладнання: Насадки (4 шт.), Олія, Щітка, Адаптер
- ☑️ Можливість роботи під час заряджання: Так
- ☑️ Потужність, Вт: 5
- ☑️ Лезо: Титанове
- ☑️ Індикатор батареї: У відсоткахКількість швидкостей: 2
- ☑️ Тихий шум: Так
- ☑️ Форсунки: 3 мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм
- ☑️ Знімні леза для легкого очищення: Так
- ☑️ Час безперервної роботи, хв: 210
- ☑️ Адаптер: Так
- ☑️ Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
- ☑️ Тип акумулятора: Lithium
- ☑️ Час заряду акумулятора, год: 3


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина стриження | 2 мм |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Мінімальна довжина стриження | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип прибора | Набір для стриження |
| Товар | Бездротовий тример для стриження та гоління, Електрична машинка з насадкою для бороди LD-48 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 1 243 ₴









