
Сумка-шопер Крістіан Діор текстиль шопер Dior Large size рожевий
2 813 ₴
2 250,40 ₴
- В наявності
- Код: 20291-4
Сумка жіноча від Діор тканинний рожевий Large size🔥
Сумка каркасна, тримає форму. Виготовлена з тканини, вишитої нитками. Має одне велике відділення, всередині — нашитий логотип. Є бирка з QR-кодом і серійний номер.
Декоративна хустка — знімається за бажанням.
Розмір: 36*28.5*13см
Висота ручок: 16 см
Матеріал: текстиль
Піловик, буклети, брелок у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/комір на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона одержувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28.5 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Довжина ручок | 16 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Написи |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 13 |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Шоппер |
- Ціна: 2 250,40 ₴





