
Сумка жіноча Марк Джейкобс шопер чорний Marc Jacobs Tote Bag шопер міні
1 148 ₴
918,40 ₴
- В наявності
- Код: 20502-1
Сумка жіноча Марк, шопер Марк Джейкобс🔥
Нічого зайвого, шикарна модель на кожен день.
Один великий відділ на блискавці.
Короткі шкіряні ручки під тон сумки
Колір: чорний
Фірмові тиснення.
Матеріал: екошкіра з тисненням
Розмір: 20 х 15 х 19см
Широкий ремінь регулюється, максимальна — 106 см
Висота ручок — 14 см.
В партії кольору ремінця можуть бути різні
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacobs |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 106 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 918,40 ₴






