Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча Жакмюс, клатч Jacquemus 🔥
Нічого зайвого, стильна актуальна сумочка.
Одне відділення з кишенею — брендується. Є ремінець.
Колір: малиновий
Матеріал: екошкіра преміум'якості
Розмір: 21 см ширина по дну. 14 см висота. 9,5 см глибина.
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Способи оплати:
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
Як ми працюємо
1. Ви залишаєте заявку2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Для оформлення замовлення необхідні:
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacquemus |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 9.5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 2 207 ₴








