
Сумка жіноча Сумка багет JW PEI чорний на плече
2 958 ₴
2 366,40 ₴
- В наявності
- Код: 20449-1
Жіноча сумка JW PEI 🔥 Виготовлена з якісної шкіри, прикрашена фірмовим логотипом JW PEI. Є лейбл JW PEI.
Цвет:
Чорний
-матеріал: екошкіра, преміум'якості
Міцна фурнітура метал — золото.
1 відділення, 1 кишеня відкрита
Закривається на магнітну застібку
- Розмір: 26.5x14.5x6см
- Висота плечового ременя: 28,5 см -57 см
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14.5 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26.5 мм |
- Ціна: 2 366,40 ₴



